رفع خطای نرم افزار XPert در هنگام اجرا

ممکن هست برای شما هم این اتفاق افتاده باشه که گاهی اوقات در هنگام اجرای نرم افزار XPert Highscore با خطای زیر مواجه بشید. این خطا وقتی رخ میشده که نسخه بالاتری از نرم افزار XPert رو پاک کرده باشید و بعد نسخه قدیمی تر از این نرم افزار رو نصب بکنید. در ادامه رفع خطای نرم افزار XPert در هنگام اجرا آموزش داده میشه.

رفع خطای نرم افزار XPert | سایت یونیکا
رفع خطای نرم افزار XPert | سایت یونیکا

رفع خطای نرم افزار XPert

برای رفع این خطا تمام نسخه های نرم افزار XPert رو Uninstall کنید و در مرحله بعد باید وارد ریجستری ویندوز بشیم و آثار نرم افزار XPert رو از ریجستری حذف کنیم. برای اینکار دگمه ویندوز + R رو باید از روی کیبورد فشار بدید تا پنجره‌ی Run باز بشه. در اون پنجره تایپ کنید regedit و کلید Enter رو از روی صفحه کلید فشار بدید تا وارد ریجستری ویندوز بشید.

هشدار: هیچ آیتمی رو در محیط ریجستری دستکاری نکنید چون به نرم افزارها و ویندوزتون آسیب میرسونه و ممکنه برخی بخش های ویندوز از کار بیوفته.

در پنجره ی ریجستری شاخه ی HKEY_CURRENT_USER رو باز کنید واز زیر شاخه های اون Software رو انتخاب کنید. در زیر شاخه های Software گزینه ی PANalytical را پیدا کنید و روی آن کلیک راست کنید و DELETE را انتخاب کنید. با این کار آثار نرم افزار XPert از ریجستری پاک میشن و همه چیز آماده میشه تا نسخه قدیمی تر رو روی ویندوزتون نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *