دانلود دیتابیس COD | سایت یونیکا

دانلود دیتابیس COD برای XPert

دانلود دیتابیس COD آخرین نسخه مربوط به سال | در اینجا آخرین نسخه قابل نصب بر روی XPert V3 رو برای شما قرار دادیم. آخرین آپدیتی که از COD برای XPert HighScore Plus v3e موجود هست، مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد که در ادامه لینک دانلود دیتابیس COD موجود هست.

اگر بخواهیم مقایسه‌ی بین دیتابیس های COD و PDF2 داشته باشیم می تونیم به مهمترین مورد، یعنی تعداد ماده های معدنی اشاره کنیم. مواد معدنی موجود در دیتابیس PDF2 حدودا ۳ برابردیتابیس COD هست.

اطلاعات دیتابیس کامل COD

حجم فایل های دانلودی: ۲٫۷ گیگابایت (شامل سه فایل با حجم های ۹۵۰+۹۵۰+۸۰۷ مگابایت)

حجم دیتابیس: ۲٫۷ گیگابایت (شامل سه فایل با حجم های ۹۵۰+۹۵۰+۸۰۷ مگابایت)

آخرین به‌روزرسانی: Jun-2017

فرمت: RAR

هزینه: رایگان

تعداد مواد: ۲۹۰۲۷۶

محتویات: Organic، Inorganic ، Cement


بروز رسانی توضیحات در مرداد ۱۳۹۷ اضافه شد

یکی از کاربران سایت در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۷ لینک دانلودی که توسط تولید کننده‌ی دیتابیس COD ارائه شده است را برای ما ارسال کردند (+اینجا) و اطلاع دادند که تعداد مواد موجود در دیتابیس COD ارائه شده توسط یونیکا با تعداد مواد موجود در دیتابیس ارائه شده در سایت کریستالوگرافی در اکتبر سال ۲۰۱۴ برابر است. لازم به ذکر هست که دیتابیس COD ارائه شده توسط یونیکا در اواسط سال ۲۰۱۷ از یک سایت چینی دانلود شده بوده و در آنجا ذکر شده بوده که دیتابیس مربوط به نوامبر ۲۰۱۶ می باشد و آخرین بار در ژانویه ۲۰۱۷ بروزرسانی شده. کاربران محترم به صلاح دید خود می توانند دیتابیس را از سایت کریستالوگرافی یا یونیکا دانلود نمایند.

دانلود COD (فقط برای XPert V3e)

 

6 نظر برای دانلود دیتابیس COD برای XPert ثبت شده

  1. سلام، COD که شما گذاشته اید مربوط به اکتبر ۲۰۱۴ است و آخرین نسخه ای است که مخصوص ۳٫۰e است.
    در مورد نسخه ۲۰۱۶ کاملا قابل استفاده برای ۳٫۰e است، ولی خطایی در هنگام بازکردن تکی پترن ها مشاهده می شود که مشکلی ایجاد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *